Strona główna

Qi w filozofii Dalekiego Wschodu oznacza energię życiową...

Wybraliśmy taką nazwę dla naszego ośrodka, ponieważ działania, które podejmujemy, koncentrują się na przywróceniu optymalnego funkcjonowania naszych Pacjentów i Klientów we wszystkich sferach życia.

Prowadzimy:

PSYCHOTERAPIĘ

COACHING ZAWODOWY

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

 


ZESPÓŁ

 

PSYCHOTERAPIA i COACHING

mgr Justyna Plucińska
Psychoterapeuta, coach, trener.

Specjalizuje się w psychoterapii osób z zaburzeniami nerwicowymi,lękowymi,nastroju, depresyjnymi, związanymi ze stresem oraz problemami osobowościowymi. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną oraz zajęcia terapeutyczne na Oddziale Psychiatrii Sądowej Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. Absolwentka kryminologii ze specjalizacją zaburzenia w Wyższej Szkole Kryminologii im. John'a Jay'a Uniwersytetu Miasta Nowy Jork (2002). Ukończyła szkolenia z zakresu psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej oraz Centrum PSR. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego prowadzonego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Swoją praktykę regularnie superwizuje z certyfikowanym superwizorem. Oprócz terapii prowadzi programy rozwojowe i coachingowe, współtworzy warsztaty rozwoju osobistego, warsztaty terapeutyczne oraz szkolenia biznesowe. Prowadzi coaching zawodowy i biznesowy dla lokalnych przedsiębiorstw.

 


SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE - AUTOPREZENTACJA

Wisława Świątek
Specjalista z zakresu autoprezentacji, kreowania wizerunku i emisji głosu. Lektorka i aktorka dubbingowa, szefowa radiowego studia nagraniowego w sieci Eurozet. Certyfikowany trener NLP.
Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy medialnej. Kształci kadry dziennikarskie, prezenterskie i lektorów takich stacji jak TVN24, Radio Zet, RMF FM. Lektorka Miasta Kobiet i głos wielu dubbingowanych bajek. Prowadzi zajęcia z prezentacji i autoprezentacji, mowy ciała, emisji głosu, technik NLP oraz treningi twórczości. Opracowuje indywidualne, autorskie programy szkoleniowe, dopasowane do potrzeb szkolonych grup w obszarze kreowania wizerunku, rozwoju osobistego i kompetencji społecznych oraz zawodowych.


SZKOLENIA BIZNESOWE

mgr Piotr Trethan
Menadżer i szkoleniowiec, ekspert w zakresie psychologii biznesu, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z twardym HR (kadry i płace), zarządzaniem personelem, budowaniem konkurencyjności firmy oraz efektywną sprzedażą. Zasiada w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami Regionu Śląskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rekrutacji i tworzenia zespołów handlowych, oraz budowania i wdrażania systemów oceny pracowników. Opracowuje także systemy motywacyjne oraz standardy obsługi klienta.


mgr Agnieszka Kołodziejewska
Trener, szkoleniowiec, psycholog biznesu

Specjalizuje się w psychologii sprzedaży, mediacjach i negocjacjach oraz komunikacji interpersonalnej. Przygotowuje i prowadzi zajęcia dla handlowców oraz osób zarządzających sprzedażą  m.in. z zakresu negocjacji handlowych, profesjonalnej obsługi klienta, opieki nad klientem kluczowym, motywacji oraz zarządzania.


mgr Sebastian Dulik
Pedagog, trener umiejętności psychospołecznych, trener biznesu

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu skutecznej sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, komunikacji, motywacji i negocjacji, rozwiązywania konfliktów oraz zarządzania czasem. Jako trener wewnętrzny w korporacjach posiada doświadczenie w obszarach związanych z budową zespołu, zarządzaniem personelem oraz opracowywania programów rozwojowych dla firm. Posiada praktykę w zakresie coachingu biznesowego oraz wdrażania kultury coachingowej w przedsiębiorstwach.


mgr Karina Kozioł
Trener umiejętności psychospołecznych, mediator, coach

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu asertywności, rozwiązywania konfliktów, określania i realizacji celów, radzenia sobie ze stresem, efektywnej komunikacji i obsługi klienta. Prowadzi mediacje okołorozwodowe, rodzinne, cywilne, społeczne i oświatowe. Propaguje ideę mediacji przez tworzenie wśród dzieci grup mediatorów rówieśniczych. Posiada wieloletnie doświadczenie w negocjacjach biznesowych.

 

Qi - w filozofii Dalekiego Wschodu energia życiowa....